IME /WYGRAJ IPADA MINI 4

Hej hej hej! Pamiętacie jak ostatnio mówiłam, że chciałabym wprowadzić więcej różnorodnych postów na moją stronkę? Postanowiłam, że wezmę się za to tak jak powinnam i w dniu dzisiejszym notka będzie o czymś nietypowym (przynajmniej jak na mnie), mianowicie iMe! Zacznijmy od początku..

● Co to właściwie jest iMe i czym się zajmuje?
Pokrótce jest to miejsce pracy inżynierów, którzy pomogą Ci z każdym problemem dotyczącym komputera, oprogramowania, skrzynki pocztowej, drukarki i właściwie mogłabym tak wymieniać bez końca. Najlepsze jest jednak to, że wszystko odbywa się online, nie musisz martwić się o specjalistę przebywającego w Twoim domu, cena jest zawsze ta sama – niezależna od usługi, co według mnie jest naprawdę świetne. Spójrzmy prawdzie w oczy, nie każdy jest zapaleńcem jeśli chodzi właśnie o technologie, bynajmniej ja nie jestem, często proste problemy kosztują mnie masę nerwów i godzin przeglądania internetu w poszukiwaniu rozwiązania, właśnie takim ludziom iMe przychodzi na ratunek.
Po więcej szczegółów możecie udać się -> TUTAJ
Dlaczego właściwie zdecydowałam się na napisanie tej notki? Jako blogerka chcąc, nie chcąc jestem związana z technologią, niestety nie zawsze potrafimy się dogadać, ale to już inna sprawa. Niekiedy moje problemy wydają się błahe, a wzywanie specjalisty za każdym razem kiedy coś nie idzie po mojej myśli byłoby śmieszne. W iMe, dostajemy swój kod i możemy porozmawiać z wykwalifikowaną osoba, która jak za pociągnięciem magicznej różdżki wszystko naprawi, pomoże, doradzi. Obejrzyjcie filmik i sami zobaczcie jakie to proste:)
Lubie dzielić się z Wami fajnymi odkryciami i wiem, że na 100% są tu ludzie, którzy mają lub będą mieć z czymś takim problem, a wtedy przypomną sobie moją notkę i jeszcze mi za nią podziękują 🙂 Czasem żałuję, że odkryłam iMe całkiem niedawno, aż tak wiele wpadek miałam w przeszłości, ale nic nie szkodzi. Teraz już przynajmniej wiem do kogo się zwracać w razie czego, mam nadzieję, że Wy także.

iMe wczoraj rozpoczęło konkurs w którym zwycięzca otrzyma najnowszego IPada mini 4, zasady są niesamowicie proste, a komuś może się poszczęścić i zyska jakże cenna nagrodę! Nie czekajcie, wchodźcie w link gdzie znajdziecie informacje właśnie na temat konkursu (KLIK) i bierzcie udział misie!

Follow:
Share:

25 Comments

 1. Luty 24, 2016 / 7:51 pm

  śliczne włosy, figura, osoba na zdjęciach piękna 🙂
  Zapraszamy do nas
  xelxes.blogspot.com

 2. Luty 24, 2016 / 9:36 am

  Pomysł ime jest bardzo ciekawy, ale mam nadzieje, że be będę musiała z niego korzystać, przynajmniej w najbliższym czasie 😉

  Sometimes my-klik!

 3. Luty 23, 2016 / 11:47 pm

  Ciekawe to! 🙂

  rilseee.blogspot.com

 4. Luty 23, 2016 / 9:39 pm

  Śliczne zdjęcia (jak zawsze) a ime na pewno kiedyś mi się przyda :*
  pooositivee.blogspot.com

 5. Luty 23, 2016 / 9:33 pm

  Slyszlam cos o ime ale do konca nie wiedzialam o co chodzi i wlasnie dzisiaj mnie uswiadomilas. Jak da mnie fajna sprawa z tym.

 6. Luty 23, 2016 / 9:20 pm

  Jakiś czas temu miałam okazję wygrać w konkursie ddob i ime właśnie taki starter, ale jeszcze nie miałam potrzeby by z niego skorzystać 🙂
  Pozdrawiam
  victooriamadeleine.blogspot.com

 7. Luty 23, 2016 / 8:58 pm

  Lila uwielbiam cię!
  Na szczęście mój laptop sie nie tnie i dziala i oby tak dłużej 🙂
  MAYUM -click-

 8. Luty 23, 2016 / 8:56 pm

  Uważam, że jest to świetna usługa, która pomoże wielu osobom! Śliczny case na laptopa, sama o takim myślałam! 🙂
  Pozdrawiam, Marlena :*

  ♪ aarlenaa.blogspot.com ♪

 9. Luty 23, 2016 / 8:49 pm

  powodzenia 🙂
  p.s. świetne masz spodnie! 🙂

 10. Luty 23, 2016 / 7:31 pm

  bardzo ciekawy post
  oby tak dalej
  pozdrawiam

  ZAPRASZAM DO MNIE
  zoozelooveblog.blogspot.com

 11. Luty 23, 2016 / 7:19 pm

  Lila zdradź co masz na paznokciach, bo zakochałam się ♥ To hybryda czy zwykły lakier? Jeśli zwykły to jaki? 🙂

 12. Anonymous
  Luty 23, 2016 / 6:23 pm

  Skad spodnie? 😮

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.