NOWY ROK – NOWA JA?

NOWY ROK – NOWA JA?

Nowy rok – nowa ja. Tak szczerze, jak wiele z Nas z każdym rozpoczęciem nowego roku mówi sobie właśnie te słowa? Musze się przyznać, że ja za każdym razem. Czasem się to sprawdza, czasem już niekoniecznie ale jedno jest pewne – każdy kolejny rok jest lepszy od poprzedniego. Gdybyście rok temu powiedzieli mi, że będę miała tylu wiernych widzów i czytelników, nigdy bym w to nie uwierzyła.
Wcześniej nawet przez myśl by mi nie przeszło, że mogę kiedykolwiek osiągnąć jakikolwiek sukces, że otworzy się przede mną tyle drzwi, że będę robiła to co kocham najbardziej na świecie, że w końcu będę w 100% szczęśliwa.
Jeśli chodzi o rok 2017 mam wiele postanowień, jedno z ważniejszych jest to aby sumiennie prowadzić kalendarz co myślę, że zwiększy efektywność mojej pracy (jak na razie idzie mi całkiem nieźle, małymi kroczkami do przodu) Skupiam się w tym roku jeszcze bardziej na mojej internetowej działalności, co zobaczycie zresztą wkrótce. Mam fajne pomysły, które myślę, że niedługo wcielę w życie. Reszta moich postanowień, pozostanie moją małą tajemnicą. Zrobiłam listę rzeczy realnych jak i tych nieco trudniejszych do zrealizowania, zapisałam we wspomnianym wcześniej kalendarzu i mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć wszystko co sobie wymarzę! 
Stawianie sobie celów jest dla mnie niezwykle ważne, nowy rok jest właśnie takim motywatorem. Kolejny rozdział w Naszym życiu daje Nam szanse na zmienienie czegoś, co zawsze mieliśmy gdzieś tam z tyłu głowy. Oczywiście, łatwo jest mówić o planach czy zamiarach, wcielenie tego wszystkiego w życie jest o wiele trudniejsze, chyba każdy/każda osoba wie to z własnego doświadczenia. Zmiany nie są łatwe, walka ze złymi nawykami jest jeszcze trudniejsza ale każdy kolejny dzień daje Nam możliwości, daje Nam kolejną szanse aby stać się jeszcze lepszą wersją samego siebie. 
Follow:

Komentarzy: 49

 1. Luty 7, 2017 / 9:17 am

  Masz oryginalną urodę i na każdym zdjęciu wyglądasz cudownie- pozazdrościć. Stylizacja jak zawsze niebanalna i świetna. Pozdrawiam ciepło :)

 2. Luty 4, 2017 / 4:28 pm

  Śliczna stylizacja. Uwielbiam cię,oglądać na yt, a twój Instagram jest dla mnie inspiracją.

 3. Styczeń 27, 2017 / 6:59 pm

  Bardzo stylowo <3

  Pozdrawiamy,
  StyleLove.pl

 4. Styczeń 25, 2017 / 5:45 pm

  Ślicznie wyglądasz! :)
  lovipauli.blogspot.com

 5. Styczeń 25, 2017 / 8:43 am

  No całkiem całkiem nieźle, podoba mi się.

 6. Styczeń 21, 2017 / 10:45 pm

  Zdjęcia, tło oraz stylizacja są boskie. Szczególnie to połączenie welwetu z satynowym, bieliźnianym topem oraz futerkiem. Wyglądasz cudownie!

  W wolnej chwili serdecznie zapraszam do mnie ❤
  modaiurodawedlugjulii.blogspot.com

 7. Styczeń 20, 2017 / 5:29 pm

  Ja również muszę się przyznać do tego, że niemal każdy rok rozpoczynałam ze słowami takimi jak w tytule – ''Nowy rok, nowa ja'', jednak zrozumiałam, że to nigdy nie jest prawda. Zrozumiałam, że nowy rok to nowy rok, nie nowi my, poza tym nie jest on dla mnie wystarczającym motywatorem do tak dużych zmian, zdecydowanie lepiej pracuje mi się z metodą małych kroczków :) Rok 2016 na pewno będę dobrze wspominać, nie był on dla mnie najlepszy, choć bardzo tego chciałam, wydarzyło się wiele rzeczy, które nie były dla mnie ani miłe, ani przyjemne, mimo to był to również rok baardzo wielu zmian w moim życiu,charakterze, poglądach..
  Ja również mam zamiar prowadzić kalendarz, w tym roku stworzyłam sobie kalendarz DIY, który jest zrobiony w ten sposób, abym wszystko miała dokładnie ułożone, na grupy i w jednym miejscu :)

  BY-KAYLA-BLOGSPOT.COM-KLIK

 8. Styczeń 19, 2017 / 11:13 pm

  Strasznie się cieszę, że wróciłaś z sesjami na bloga. Nareszcie znalazłam post o nowym roku, z którym tak w pełni się zgadzam ;)

  luska-everywhere

 9. Styczeń 19, 2017 / 1:18 pm

  Jejuuuu jesteś taka piękna !!!! Zdjęcia są przecudowne. Obserwuje cie od bardzo dawna :)

  Założyłam wczoraj bloga, lecz nie jest to zwyczajny blog na którego decydują się wiele osób… jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej zapraszam do mnie :)

  Obserwuję twój blog :*

  veerr-online.blogspot.com

 10. Styczeń 14, 2017 / 9:31 pm

  Świetnie to wszystko ujęłaś. Ja do tej pory nie stawiałam sobie celów, czy postanowień na nowy rok. Były to jedynie luźne myśli, z którymi nic nie robiłam. W tym roku jest inaczej. Wszystko sobie zanotowałam i będę do tego dążyć. ;) Zdjęcia jak zawsze cudowne!

  killa-killaa.blogspot.com

 11. Styczeń 11, 2017 / 1:51 pm

  Ostatnie zdjęcie jest przecudowne!

  Zapraszam do mnie. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad w postaci obserwacji oraz komentarza. ☺ normalbutdidnot.blogspot.com (click)

 12. Styczeń 11, 2017 / 11:20 am

  Po raz kolejnym, gdy tu zaglądam – Ty po prostu zachwycasz oryginalnością!
  Ja również po cichu postanowiłam sobie powalczyć w tym roku z planowaniem… Systematycznie prowadzony kalendarz/planner tak jak i Ty – myślę, że pozwoli zwiększyć mi moją efektywność. Czego życzę w takim razem zarówno sobie, jak i Tobie :)

 13. Styczeń 10, 2017 / 10:34 pm

  Śliczna stylizacja :D

  rilseee.blogspot.com

 14. Styczeń 10, 2017 / 8:19 pm

  Prześliczna jesteś Lila!! <3 Szczerze mówiąc ja nigdy nie mówiłam sobie na początku roku słów: "nowy rok – nowa ja" i nie stawiam sobie również żadnych postanowień :D
  Pozdrawiam, Marlena :*

  NOWY FILM
  AARLENAA.BLOGSPOT.COM – klik!

 15. Anonymous
  Styczeń 10, 2017 / 7:07 pm

  ❤❤❤

 16. Styczeń 10, 2017 / 5:01 pm

  Kalendarzyk to jest świetna sprawa, nie możemy się doczekać tych pomysłów:) cudowna stylizacja;*

  Pozdrawiamy cieplutko,
  http://www.twinslife.pl (klik)

 17. Styczeń 10, 2017 / 1:38 pm

  Stylizacja fajna, ale większą uwagę zwróciłam na makijaż :)

 18. Styczeń 10, 2017 / 7:56 am

  śliczne zdjęcia! życzę powodzenia w zrealizowaniu wszystkich postanowień i spełnienia marzeń ! :)
  pooositivee.blogspot.com

 19. Styczeń 9, 2017 / 6:49 pm

  Ja mam dokładnie tak samo i każdego roku takie właśnie słowa padają z moich ust ;)
  Stylizacja świetna, lubię takie nieoczywiste połączenia! <3

 20. Styczeń 9, 2017 / 4:26 pm

  Ja również mam kilka postanowień, ale to nie są postanowienia noworoczne ponieważ staram się je realizować od jakiegoś czasu.
  Mam nadzieję, że tobie uda się zrealizować wszystkie postanowienia z listy ;)

  blog-klik

 21. Styczeń 9, 2017 / 4:25 pm

  Ostatnie zdjęcie wymiata! Ślicznie wyglądasz w loczkach, a stylizacja jak zwykle genialna!

  Jull.pl – klik!

 22. Styczeń 9, 2017 / 3:30 pm

  Cieszę się, że masz masę nowych pomysłów, to bardzo dobrze wróży! :) Świetna stylizacja ❤️
  Buziaki
  victooriamadeleine.blogspot.com

 23. Styczeń 9, 2017 / 9:39 am

  Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Ciebie udany! Świetna stylizacja :)

 24. Styczeń 9, 2017 / 8:40 am

  boskie zdjęcia! :):*

 25. Styczeń 9, 2017 / 7:37 am

  Świetna stylizacja! Co do postanowień – ja również je spisałam i podobnie jak i sobie, to i Tobie życzę, abyś wszystkie zrealizowała w 100%.
  Buziaki ♥
  http://rikaa-blog.blogspot.com/

 26. Styczeń 9, 2017 / 12:28 am

  Świetna stylizacja kochana, bardzo mądrze napisane! Podziwiam Cie za to jak poświęcasz się dla samej siebie i innych! Oglądam Ci na yt jak i snapchacie i wiem, że siedzisz do późnych godzin pisząc posty, bądź przerabiając filmiki. Bardzo Cie za to podziwiam i życzę jeszcze większych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.