Prezenty last minute z TK Maxx

Święta już za kilka dni, dlatego jeżeli jakimś cudem jeszcze nie kupiliście swoim bliskim prezentów, TK Maxx jak zawsze przychodzi z pomocą. W każdym sklepie znajdziemy ogromną ilość produktów z wielu kategorii. Jedną z nich i chyba moją ulubioną są dodatki do domu, możemy złapać przepiękne donice, rewelacyjnie pachnące świeczki (zawsze kupuję te największe, które mam wrażenie, palą się w nieskończoność!) i wiele, wiele innych. Ostatnio miałam też okazję złapać zapałki w słoiczku - świetna sprawa! Pamiętajcie, że każdy produkt jest unikatowy, dlatego jeżeli lubicie jedyne w swoim rodzaju perełki będziecie zadowoleni tak samo jak osoby, które macie zamiar obdarować.

Dobrym pomysłem jest także zakup kalendarza na przyszły 2019 rok! Z ręką na sercu powiem Wam, że nigdzie nie widziałam tak pięknych plannerów jak właśnie w TK Maxx, sama kupuję od kilku lat i zawsze byłam zadowolona, a wybór jest olbrzymi!

Jeśli jednak nie macie pomysłu na prezent bądź boicie się, że nie traficie przykładowo z rozmiarem lub kolorem, warto jest zakupić karty podarunkowe, które mają super, okolicznościowe wzory i możecie naładować je na dowolną kwotę. Kartę można kupić w sklepie lub online, a jej posiadacz może korzystać z niej wiele razy aż do wyczerpania środków, ponieważ karty nigdy nie tracą ważności! W ten sposób możecie być pewni, że prezent na 100% będzie trafiony.

Dodatkowo, w TK Maxx trwa teraz super konkurs. W sklepach na terenie całej Polski, ukryte są Niezwykłe Worki na Prezenty i każdy kto je znajdzie będzie otrzymywał upominki od TK Maxx co miesiąc przez cały rok! Jeśli chcecie spróbować swoich sił, obserwujcie profil marki na FB, gdzie pojawiają się wskazówki na temat lokalizacji worka. 

TK Maxx jest jednym z moich ulubionych sklepów, ( TUTAJ możecie wyszukać, który sklep jest najbliżej Waszego miejsca zamieszkania). Znajdziecie tam perełki znanych marek i od projektantów w cenach aż do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Dostawy nowych skarbów są aż kilka razy w tygodniu, a prezenty zdobędziecie w każdym przedziale cenowym. Gwarantuję, że znajdzie się coś dla każdego.

Follow:
Udostępnij:

Komentarzy: 4

 1. Błękit Róż
  Marzec 14, 2019 / 7:20 am

  Chciałam też napisać, że jestem pierwszy raz na Twojej stronie – przybyłam tu z YT i Insta. Życzę Ci miliona subskrypcji i miliona widzów. Dziękuję za wszystkie inspiracje!

 2. Błękit Róż
  Marzec 14, 2019 / 7:16 am

  Cześć! I ja kocham TK Maxx. Zawsze cś tam niebanalnego znajdę. :-)

 3. Styczeń 3, 2019 / 11:07 am

  Fajny wpis, również miałam problem ze znalezieniem prezentu i właśnie zajrzałam do tk maxxa. Polecam jeżeli nie ma się pomysłu na prezent to tam bez problemu coś fajnego uda się znaleźć co spodoba się dla najbliższych. Pozdrawiam i dużo uśmiechu w 2019 roku

 4. Grudzień 18, 2018 / 7:27 pm

  Uwielbiam robić zakupy w TK Maxx :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.