• FASHION
 • FASHION
 • FASHION
 • RED DRESS
  Znasz to uczucie kiedy ludzie obgadują Cię mimo, że nic złego im nie zrobiłeś/aś? Uwierz, że ja także! Nie znając Cię, niektóre osoby są w stanie powiedzieć o Tobie więcej, niż sam/a byś powiedział/a, czy nie brzmi to komicznie? Przez swoje życie miałam styczność z różnymi typami ludzi, niestety nie nabyłam jeszcze tej umiejętności poznawania jaki kto jest od początku i przeważnie musiałam się sparzyć. Jestem osobą skrytą, żeby się przed kimś otworzyć muszę kogoś naprawdę poznać i wiedzieć, że mogę mu ufać. Kilka razy niestety zaufałam niewłaściwym osobom i teraz za to obrywam.
  Tak właśnie rodzą się plotki, powiemy kilka rzeczy za dużo, a potem wszystko rozchodzi się coraz dalej i dalej. Między innymi dlatego nie mam najlepszej przyjaciółki, jedyną osobą której ufam bezgranicznie jest mój chłopak i odpowiada mi to. Z przyjaciółkami jest tak, że są z Tobą dopóki coś nie idzie Ci lepiej – najszczersza prawda, nikt nie lubi być gorszy. 
  Proszę Was, abyście ograniczyły kontakty z ludźmi, którzy sprowadzają Was w dół, nie dajcie nikomu sobą pomiatać, to Wy powinnyście być najważniejsze dla Was samych. 
  Przyjaciółka mówi Ci, że nie dasz rady czegoś osiągnąć? Nie słuchaj jej, przyjaciółki są po to aby wspierać, nie po to aby mówić Ci czego masz nie robić, a co robić, bo wiadomo, że w takiej sytuacji nie myśli ona o Twoim dobru tylko o swoim własnym. Każdy powinien mieć przy sobie kogoś kto będzie jego oparciem, kto pomoże i doradzi w trudnych chwilach. Wybierajcie na swoich znajomych dobrych ludzi, nie takich którzy zostawią Cię kiedy tylko z tej znajomości nie będą mieć korzyści, lecz takich, którzy pomogą Ci pokochać siebie i osiągnąć coś wspaniałego. Ja miałam tyle szczęścia, że w końcu takich znajomych udało mi się poznać. 

  THE LOOK:
  Follow:
  Udostępnij:

  Komentarzy: 27

  1. Wrzesień 29, 2015 / 6:59 pm

   Świetny post i sukienka, uwielbiam Twoje szczere posty ;)

   Zapraszam do mnie: Mój blog-klik!

  2. Wrzesień 28, 2015 / 12:03 pm

   zazdrość może zniszczyć nawet najtrwalszą przyjaźń, przykre .. cudowne zdjęcia! :)

  3. Wrzesień 27, 2015 / 8:34 pm

   Zgadzam się, niektórzy ludzie są przy nas tylko do momentu, kiedy im się to opłaca, dobrze, że nie wszyscy tacy są :) śliczne zdjęcia!
   via-martyna.blogspot.com

  4. Wrzesień 27, 2015 / 5:50 pm

   Masz rację. Przyjaciółki są wtedy kiedy robisz coś lepiej od nich… Albo i na odwrót. One jak są górą – odwracają się od ciebie bo są "lepsze"… Świetne zdjęcia jak i post! :)

   http://littlequeen216.blogspot.com/

  5. Wrzesień 27, 2015 / 5:03 pm

   Przepiękna :) Dziękuję za ten post :) pomogłas mi bardzo, dobrze czuc, ze osoba, ktora dla mnie jest autorytetem tez miala problemy, ale uporala sie z nimi i teraz wspiera swoich czytelnikow <3

  6. Wrzesień 27, 2015 / 3:48 pm

   świetny post jak zawsze :)

  7. Wrzesień 27, 2015 / 3:34 pm

   Własnie jestem w trakcie czyszczenia mojego życia, że tak to ujmę. Pozbywam się (i to nie delikatnie) niepotrzebnych osób z mojego życia. Szczęście, że nie jest ich wiele, bo od trzech lat jestem niezwykle ostrożna w dobieraniu znajomych:)

   http://theluucky13.blogspot.com

  8. Wrzesień 27, 2015 / 3:11 pm

   To, co napisałaś to tylko i wyłącznie prawda. Kiedyś byłam naiwna, tak bardzo, że wierzyłam dziewczynie nazywanej przeze mnie przyjaciółką, która kiedy spotykała się z innymi swoimi znajomymi wymyślała niestworzone historie na temat tego co robię, jak bardzo te osoby z którymi rozmawiała obrażam, choć wcale tak nie było. Dlaczego? zwyczajnie zazdrościła.
   Po takich sytuacjach dla mnie nie istnieje słowo 'przyjaźń'. Uważam, że to przereklamowane.
   Pięknie wyglądasz i poruszyłaś bardzo ciekawy temat :)
   Pozdrawiam Zuzia
   zuzannnab.blogspot.com

  9. Wrzesień 27, 2015 / 2:45 pm

   Szczera prawda. Nie raz przejechałam się na ludziach i teraz muszę uważać z kim się zadaję, bo zbyt szybko ufam ludziom. Na szczęście mam kilka osób którym wiem że mogę zaufać :) Cudownie wyglądasz! Piękna sukienka.

   crejzzzooll.blogspot.com

  10. Wrzesień 27, 2015 / 2:43 pm

   Piękny post <3
   Ludzie obgadują tylko i wyłącznie z zazdrości, dlatego, że nie osiągneli tyle co Ci się udało
   Zapraszam: Mój blog

  11. Wrzesień 27, 2015 / 2:14 pm

   To co napisałaś to najszczersza prawda. Niestety ludzie zawsze zrobią wszystko, aby pokrzyżować nam plany lub najzwyczajniej w świecie będą nam dogryzać. Musimy być naprawdę ostrożni w wybieraniu przyjaciół :)
   Sliczna sukienka :)
   Pozdrawiam x

   Mój blog-KLIK

  12. Wrzesień 27, 2015 / 1:42 pm

   To prawda, niestety czasami tak bywa, że ludzie bardziej interesują się życiem innym, niż swoim własnym.
   Ciekawa stylizacja. ;)

   mój blog :)

  13. Wrzesień 27, 2015 / 1:01 pm

   Sukienka jest cudowna, masz rację. Nie powinniśmy wierzyć każdej napotkanej na drodze osobie – nawet jeśli jest to znajoma, którą zna się od przedszkola. Też się kilka razy tak sparzyłam.
   http://amberludmi.blogspot.com

  14. Wrzesień 27, 2015 / 12:54 pm

   Ale cudowna sukienka *.*

   rilseee.blogspot.com

  15. Wrzesień 27, 2015 / 12:34 pm

   Czasem nawet po kilkuletniej przyjaźni można się sparzyć. Coraz mniej jest ludzi, którym można zaufać. Ładnie wyglądasz :)
   |BLOG|

  16. Wrzesień 27, 2015 / 12:04 pm

   Mam identycznie. Miałam mnóstwo znajomych, i jedną 'przyjaciółkę' (która była cholerną egoistką, myślała tylko o tym, żeby jej było dobrze. O żadnym kompromisie nie było mowy). Bardzo mnie to bolało, bo mi na niej mimo wszystko zależało.
   Potem poznałam mojego chłopaka, któremu ufam bezgranicznie i wiem, że tego nie wykorzysta.
   Kontakty z moimi dawnymi znajomymi baaardzo się pogorszyły. I o dziwo dobrze mi z tym. Trochę to boli kiedy muszę siedzieć sama jeśli on nie może się spotkać. Jednak wolę, żeby było tak jak jest i ewentualnie spędzić czas z mamą-tak, ona mi zastępuje przyjaciółkę niż z kimś kto ma mnie w dupie.
   Postanowiłam sobie, że koniec ze staraniem się na siłę. Jedna strona nic nie zdziała.
   Cudowne zdjęcie, jeszcze nigdy żaden blog nie spodobał mi się tak jak twój. Obserwuję od kilku dni i czytam twoje stare posty :) Nie przestawaj pisać :) Poza tym masz tak śliczną buzię, że…achh :)
   Pozdrawiam cieplutko :*

   blog-klik

  17. Wrzesień 27, 2015 / 12:02 pm

   Wyglądasz świetnie w tej sukience,noś ją częściej :*

   victooriamadeleine.blogspot.com

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.


  Looking for Something?