ROUTINE

 

Rutyna. Niby nie jest niczym dobrym, a jednak w moim przypadku niesamowicie ułatwia życie. Jeśli o mnie chodzi to wszystko musi działać jak w zegarku, sprawa po sprawie abym nie miała czasu na myślenie lub chwile odpoczynku – inaczej zaraz wszystko wraca do punktu wyjścia i muszę od nowa organizować swój dzień, od nowa wracać do robienia różnych rzeczy regularnie, a ja kocham być regularna i zorganizowana w 100%.

Od zawsze lubiłam robić dużo rzeczy, wymyślałam sobie jakiś cel i w tym kierunku dążyłam, dopóki to co sobie założyłam się nie udało. Jestem okropną perfekcjonistką ale jeśli obserwujecie mnie tu od dawna, pewnie już o tym wiecie. Regularność i perfekcjonizm czyli dla mnie mieszanka wybuchowa i właśnie dlatego spędzam bardzo długie godziny przed komputerem, przed moją pracą czyli wszystkim co tworzę, a co Wy możecie oglądać.  Nie będę ukrywała, że jest to okropnie czasochłonne i pracochłonne zajęcie, lecz mam nadzieję, że jakoś sobie radzę, a efekty Wam się podobają.

___________________________________________________________________

Wciąż ciężko mi się przyzwyczaić do tworzenia postów, naprawdę dawno tego nie robiłam, więc dajcie mi trochę czasu na „rozkręcenie się” hahah ale spokojnie, na razie jestem znowu zafascynowana tym wszystkim i nawet stworzyłam kilka stylizacji, które w niedzielę planuje sfotografować, więc jest baardzo dobrze! Myślę także nad nowymi pomysłami na posty, może wkrótce pojawi się coś kosmetycznego? Kto wie hahah
Top – H&M / Spódnica – Sinsay / Pasek – Sinsay / Buty – H&M / Czapka – Stradivarius / Kolczyki – H&M

Follow:
Share:

6 Comments

 1. Julia
  Sierpień 22, 2017 / 4:52 pm

  Świetna stylizacja !!

 2. Sylwia
  Sierpień 21, 2017 / 8:26 pm

  Idealna uroda, idealna figura, po prostu jesteś najlepsza Lila! 😘

 3. Wiktoria Jaroniewska
  Sierpień 19, 2017 / 12:56 am

  twoja uroda jest przecudowna! Piękne zdjęcia

 4. Sierpień 18, 2017 / 7:30 am

  figura! <3

 5. weronika kubala
  Sierpień 18, 2017 / 6:17 am

  Cudowne zdjęcia !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.