• FASHION
 • FASHION
 • FASHION
 • TIMEX WATCH

  Tolerancja czyli ostatnio bardzo rzadko spotykane zjawisko. Coraz częściej osoby które na swój sposób są inne (nie mam tutaj na myśli tylko religii, narodowości czy koloru skóry) są wyzywane poniżane, aż czują, że ta ich „inność” tak naprawdę jest czymś złym, czymś czego powinni za wszelką cenę się pozbyć. Nie rozumiem dlaczego w obecnych czasach, większość dąży do tego aby się nie wyróżniać, pozostać taki jak grupka z którą się zadaję zamiast wykorzystywać na maxa swoje możliwości! Szczerze? Kiedyś też taka byłam, odstawiłam pasje i wszystko na bok, bo bałam się reakcji ludzi i teraz mogę z ręka na sercu powiedzieć, że byłam strasznie naiwna. Ludziom będzie przeszkadzało w Tobie wszystko, jeśli po prostu Cię nie lubią to przyczepią się do najbardziej absurdalnej rzeczy jaka w ogóle istnieje. Hejtu i nienawiści nie da się uniknąć, ale da się zmienić swoje podejście do nich. Z biegiem czasu takie odzywki przestały mnie ruszać, praktycznie od razu o nich zapominam, a czasem wręcz motywują mnie do udowodnienia, że mogę być jeszcze lepsza, mogę pracować jeszcze ciężej na sukces. 
  Trochę akceptacji jest każdemu potrzebne, dlatego zamiast być kolejną hejtującą osobą, możesz wesprzeć, pomóc doradzić, szczególnie jeśli chodzi o pasje, zachowania czy działania, które tak naprawdę nie są wcale złe, są po prostu inne. Po co chcieć sprowadzać wszystkich do jednego określonego typu, czy nie jest piękniej kiedy każdy z Nas ma coś własnego, coś czym się odróżnia od reszty świata?

  Shirt – CLICK // Shorts – CnDirect // Necklace – CLICK // Shoes – Vagabond // Backpack – CLICK // Watch – TIMEX
  Follow:
  Udostępnij:

  Komentarzy: 37

  1. Lipiec 24, 2016 / 10:28 am

   Tolerancja ? Tu się z Tobą zgodzę to coś co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Moim zdaniem ,,inność " jest o wiele lepsza niż bycie kimś jak wszyscy, kimś kto wygląda jak kopia, jak coś co nie jest prawdziwe. Kiedyś byłam taka, że wolałam się wtopić w tłum, bo nasmiewali się z np.mojego głosu, albo po prostu twierdzili, że jestem inna bo mam aparaty słuchowe, ale szczerze dzisiaj jestem szczęśliwa dziewczyna, która akceptuje siebie i swój głosik .
   Pięknie wyglądasz jak zawsze tak stylowo,nowocześnie no i ciekawie.

   Pozdrawiam cieplutko :*

  2. Lipiec 19, 2016 / 3:44 pm

   przepiękna kobieta!
   mój blog: KLIK!

  3. Lipiec 19, 2016 / 10:44 am

   Bardzo wartościowy tekst, przepięknie ujęłaś w słowa pojęcie nietolerancji i dzisiejszego upodabniania się do innych. Cudowna stylizacja (ale to jak zawsze)!

   luska-everywhere

  4. Lipiec 18, 2016 / 7:50 pm

   Uwielbiam Twój styl, właśnie dlatego, że nie jest nudny i się wyróżnia i tak samo mam z wieloma rzeczami, nie tylko ze stylem. Lubię jak ktoś oddstaje od reszty społeczeństwa, bo takie osoby mają właśnie coś do zaoferowania. Jakby każdy był piekarzem, to gdzie byśmy kupowali mięso?
   naoffashion-click

  5. Lipiec 18, 2016 / 12:20 pm

   I takie podejście do życia lubię! Ja też starałam się nie wyróżniać z tłumu, bo się bałam. Miałam osoby w klasie, które krytykowały wszystko(dosłownie) co robię i przez to się zniechęcałam, jednak zrozumiałam, że nie mogę im pozwolić zapanować nade mną.
   Świetny post i genialna stylizacja! <3

   http://mylittleworld-paulablog.blogspot.com

  6. Lipiec 18, 2016 / 12:00 pm

   Święte słowa. a stylizacja jak zwykle przepiękna! ;)
   Mój blog: zofiakuca.online

  7. Lipiec 18, 2016 / 11:30 am

   Dokładnie! Inność to nic złego, a wręcz wyjątkowego. Ograniczanie siebie i swoich pasji ze względu na opinię innych to wielki błąd. Życie jest jedno i trzeba robić to co się kocha! ;) Magiczne zdjęcia *,*

   killa-killaa.blogspot.com

  8. Lipiec 18, 2016 / 7:08 am

   Bosko wyglądasz :*

  9. Lipiec 17, 2016 / 2:21 pm

   Nie rozumiem hejtowania, a szczególnie osób które robią coś innego, wyjątkowego. Bardzo dobrze, że się na to uodporniłaś, bo przez takich ludzi wielu potrafi się w sobie zamknąć i ukrywać swoje talenty, prawdziwego siebie.
   http://joanna-szwed.blogspot.com/

  10. Lipiec 16, 2016 / 8:32 pm

   Kiedy chodzi o religię lub narodowość najczęściej winne są stereotypy :/ Jeśli ktoś się czuje dobrze z tym jak wygląda i co robi nic nie powinno go od tego odciągać.

   http://theblacksweatshirt.blogspot.com/

  11. Lipiec 16, 2016 / 5:00 pm

   Tyle się słyszy, aby być sobą i nie podążać za tłumem, że nawet ja powoli stawiam małe kroczki w tym temacie :) Genialnie wyglądasz Lila :*

   Jull.pl – klik!

  12. Lipiec 16, 2016 / 2:59 pm

   Cudowne zdjęcia Lilu! :* Grunt to się nie poddawać i dąrzyć do wyznaczonego przez siebie celu.
   U mnie na blogu jest podobny post
   Pozdrawiam i zapraszam:
   victooriamadeleine.blogspot.com

  13. Lipiec 16, 2016 / 2:05 pm

   Jak zwykle: piękne zdjęcia Lila i cudowna stylizacja!
   Odnosząc się do postu i jego treści: kiedyś szukałam sama własnego stylu, tego co by mnie odrózniało. Na początku – było mi z tym świetnie! Potem – coraz mniej, zaczęłam czuć potrzebę czegoś innego. Sama nie znoszę, kiedy obraża się kogoś, bo ten ktoś jest inny. Każdy powinien lubić to co lubi, nie podlegać innym – być sobą. Mało teraz się niestety to widuje…Ale co do tolerancji, powinniśmy być własnie tolerancyjni na inność :)
   Mój blog-klik
   Pozdrawiam :)

  14. Lipiec 16, 2016 / 10:36 am

   warto wyróżnić się z tłumu i być po prostu sobą :)
   ślicznie wyglądasz :)

  15. Lipiec 16, 2016 / 10:09 am

   Piękne zdjęcia! Nie rozumiem tych wszystkich hejtów bo ktoś jest inny niż ludzie dookoła. Wyróżnia się i jest sobą, a to najważniejsze, a takie hejty to zazwyczaj zazdrość że ktoś jest w stanie pokazać prawdziwego siebie i odbiec od tłumu.

   Zapraszam do mnie :) [KLIK]

  16. Lipiec 16, 2016 / 8:56 am

   Gdyby każdy był identyczny, życie byłoby strasznie monotonne.Ludzie którzy się wyróżniają są wyjątkowi!
   Jak zawsze ślicznie Lila :*

   SUNSHINE-WIKA.BLOGSPOT.COM [KLIK]

  17. Anonymous
   Lipiec 16, 2016 / 8:35 am

   Moja ulubiona stylizacja ! Wyglądasz przezjawiskowo ♥

  18. Lipiec 16, 2016 / 7:38 am

   Cudowne zdjęcia. Moim zdaniem, tak jak wyżej – bycie innym jest… inne i powinniśmy być z tego dumni! :)
   Zapraszam do mnie KLIK

  19. Anonymous
   Lipiec 16, 2016 / 6:53 am

   Śliczna dziewczyna z ciebie :) i bardzo mądra jednocześnie <3

  20. Lipiec 15, 2016 / 11:40 pm

   Bardzo mądry post! Racja.. za bycie innym często jest się ponizanynym :C

   rilseee.blogspot.com

  21. Lipiec 15, 2016 / 9:06 pm

   Ale pięknie wyglądasz, mega! :) Ja ostatnio coraz bardziej zwracam uwagę na to, by nie podążać ślepo za tłumem, a być sobą i nie bać się tego!
   Mój blog :)

  22. Lipiec 15, 2016 / 8:48 pm

   ślicznie wyglądasz, klik – 10,99$, 3,99$, Romwe
   Kochana czy mogłabyś kliknąć w linki również u mnie w najnowszym poście ?

  23. Lipiec 15, 2016 / 8:24 pm

   Stylizacja cudo ! *.*
   pooositivee.blogspot.com

  24. Lipiec 15, 2016 / 7:56 pm

   Uważam, że bycie nieco "innym" niż wszyscy to powód do dumy! Nie rozumiem, jak ludzie tak bezmyślnie mogą osądzać drugiego człowieka. To straszne! Bardzo mądrze napisane, uwielbiam Twoje wpisy! Niesamowite zdjęcia!
   Karolina
   Mój blog: http://karolinaprzybyl.blogspot.com

  25. Lipiec 15, 2016 / 7:13 pm

   Ludzie boją się "inności" dlatego jej nie akceptują. Nie wiedzą jak zachować się w stosunku do kogoś kto się czymś wyróżnia, więc po prostu postanawiają to negować.
   Świetne zdjęcia Lila, jak zwykle. Uwielbiam xx<3

   Zapraszam do siebie *KLIK*

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.


  Looking for Something?