TOKIO

TOKIO

 

 

“Creativity takes courage. ”
Henri Matisse

 

Czy myśleliście kiedyś jak niesamowite szczęście mają osoby, które widziały masę różnych miejsc, kultur czy poznały pełno osób z całego świata? Podróżowanie i zwiedzenie nowych miejsc jest jednym z moich wielkich marzeń (i planów na ten rok!) Mimo tego, że bardzo chciałabym gdzieś wyjechać jakoś nigdy nie mogę się za to tak naprawdę zabrać, a przecież ile trzeba żeby znaleźć tani bilet lotniczy i wyruszyć w spontaniczną podróż? Może niewiele ale pewnie 90% w Nas zawsze znajdzie wymówki, a to chwila nieodpowiednia, musimy odłożyć pieniądze na coś ważniejszego, nie mamy z kim lecieć... właściwie długo można tak wymieniać, dlatego nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ciężko mi opisać radość jakiej doświadczyłam kiedy dowiedziałam się o konkursie który organizuje INSTAX! Bo przecież jak często mamy okazje wygrać podróż do... TOKIO!!!Coś niesamowitego i magicznego jest w tym miejscu i to tak bardzo magicznego, że najchętniej spakowałabym walizki już dzisiaj.. no ale to przecież konkurs, musimy czekać na jego rozstrzygnięcie, ugh.. Tym razem bierzemy udział razem, ja jako jedna z zaproszonych do zabawy influencerów, a Wy jako nasi widzowie - wygrywają łącznie 2 osoby które przeżyją niezwykłą przygodę w Japonii (mam nadzieję, że uda nam się polecieć razem, to by było jak spełnienie marzeń!) 

Główną atrakcją jest odwiedzenie dzielnicy Harajuku i szczerze to miejsce wydaje się być rajem na ziemi, przynajmniej dla mnie. Nie muszę Wam chyba mówić jak bardzo kocham modę, może nawet nie samą modę ale tę kreatywność którą możemy zaobserwować w tym co noszą ludzie. Już widzę siebie w tym miejscu idącą z szeroko otwartymi oczami i ustami z których kapie ślina.. tak hahah taka będzie moja reakcja jeśli uda mi się tam polecieć. Kreatywność jest bardzo dużą częścią mojego życia, właściwie też pracą, bo wszystko co robie mniej lub bardziej się z nią łączy. Przy okazji konkursu dodałam także jakiś czas temu filmik na kanał gdzie odtworzyłam jaki Japoński, słodziutki makijaż "kawaii " powiem Wam, że miałam niesamowitą frajdę podczas jego kręcenia! Tak Was nakręcam odnośnie tej Japonii, więc może warto wspomnieć na czym dokładnie polega konkurs, a uwaga, jest bardzo, bardzo prosty, bo wystarczy:

♥Zrobić kreatywne zdjęcie, na którym pokażecie Wasze pasje, ważne dla Was rzeczy, po prostu to czym wypełniacie świat!

♥oznaczyć mnie (@lilajanowska) na zdjęciu oraz dodać hashtag #wypelnijswiatsoba

i to już tyle! Nic trudnego prawda? Konkurs trwa do 30 stycznia 2018 czyli macie jeszcze troszkę czasu na przemyślenie zdjęcia + osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodzica na udział w konkursie :)

Zdjęcie nie musi być wykonane instaxem, wystarczy Wam do tego telefon lub zwykły aparat i jeszcze jedna informacja, oznaczanie na starych zdjęciach niestety nie jest brane pod uwagę, dlatego musicie dodać nowe. Trzymam za każdego z Was mocno kciuki i mam nadzieję, że Wy tak samo trzymacie za mnie! Buziaki i mama nadzieję, do zobaczenia w Tokio! 

Follow:
Udostępnij:

Komentarzy: 5

 1. Anonim
  Styczeń 17, 2018 / 3:44 pm

  Cudowny post!!
  Z chęcią sama wybrałabym się do Tokio xx

 2. Styczeń 11, 2018 / 8:47 pm

  Nie myślałaś może nad zmianą czcionki? Mam wrażenie, że jest dość specyficzna i ciężko się czyta.. No ale może tylko ja mam z tym problem ;(

  Mam nadzieję, że uda Ci/Wam się wygrać ten konkurs i udać się w podróż marzeń <3

 3. Weronika Kubala
  Styczeń 11, 2018 / 6:39 pm

  Lila genialny post widać,że włożyłaś w niego dużo pracy 😍😍😍Cudo,cudo 😘

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.