UPDATE

UPDATE

 

 

 

Cześć kochani! Witam Was w nowym poście! Postanowiłam sobie coś i idę cały czas do przodu, przez kilka ostatnich dni robiłam nowe sesje na bloga, więc możecie się spodziewać przynajmniej tego jednego posta w tygodniu (od czegoś trzeba zacząć!). Krystian tak samo jak ja znowu wkręcił się w zdjęcia i coraz lepiej sprawdza się w roli mojego fotografa yaay. Nawet już nie narzeka jak na początku i myślę, że sam też to polubił hahah, a ja przy okazji codziennych spacerków ze Snickersem szukam kolejnych miejsc do sesji, więc mamy od razu 2 korzyści.

Dokładnie kilka godzin temu zdecydowaliśmy, że w czerwcu znowu poprowadzimy serie codziennych vlogów na moim kanale, szczerze mówiąc nie mam pojęcia dlaczego aż tak bardzo te vlogi Wam się podobają. Moje życie nie zawsze ciekawe, ale może między innymi to jest ten powód. Nie udaję przed Wami, że codziennie wychodzę ze znajomymi lub robię inne super ciekawe rzeczy jak inni youtuberzy. Poznając ten świat od drugiej strony, wiem, że część z tego jest udawana. Ja Wam pokazuję prawdę taką jaka jest, może niektórzy przez to przestaną oglądać vlogi w których nie ma nic szczególnego ale może docenicie mnie za autentyczność. Także widzimy się codziennie przez następne tygodnie aaa! (Przy okazji zapraszam do obejrzenia najnowszego vloga, który jest już na kanale – Krystian zrobił coś mega szalonego ze swoimi włosami!!)

Czerwiec będzie dość intensywnym miesiącem, ponieważ teraz mam też wszystkie ostatnie zaliczenia, prace do oddania, testy. Całe szczęście największą prace dyplomową mam już skończoną w 80% także zostały jeszcze pozostałe mniejsze zadania, które chce zrobić jeszcze w tym tygodniu, booo szykuję się także bardzo fajna akcja przez ktorą albo raczej dzięki której będę bardzo często w Warszawie – w tym tygodniu jadę kolejny raz, a na tym się nie skończy. Cieszę się, że mam możliwość pracy przy tak świetnych projektach no normalnie nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że Wy też!  Post delikatnie mówiąc chaotyczny ale muszę znowu przywyknąć do dłuższego pisania i oczywiście należał Wam się mały update, a ja wracam do nauki byeee

Follow:
Share:

Komentarzy: 11

 1. Czerwiec 26, 2017 / 7:17 am

  What a fun trip! You both look adorable!

 2. Czerwiec 11, 2017 / 12:57 pm

  świetna stylizacja! nie mogę się doczekać kolejnych postów! *.*

 3. Julia
  Czerwiec 7, 2017 / 4:55 pm

  Wyglądasz genialnie! Nie mogę się doczekać kolejnych postów ze stylizacjami, bo są one niewątpliwie zjawiskowe.
  Uwielbiam twój styl <3

  modaiurodawedlugjulii.blogspot.com

 4. Czerwiec 6, 2017 / 10:23 pm

  Heeej :)
  Mam pytanie, a nie wiem, gdzie najszybciej dostanę odpowiedz- w jakiej szkole w Krakowie jesteś? :)
  Pozdrawiam :))

 5. Czerwiec 6, 2017 / 5:46 pm

  Przepiękna stylizacja!

  Pozdrawiamy, xx

 6. Czerwiec 6, 2017 / 10:21 am

  Pieknię dziewczyno! Rozwijaj się dalej bo póki co idziesz jak burza! Jesteś mega wytrwała i konsekwentna w tym co robisz!
  KEEP ON GOIN’!
  Kasia z bloga http://www.mowmikasia.blogspot.com

 7. Czerwiec 5, 2017 / 5:04 pm

  Uwielbiam Twoje stylizacje! :)

 8. Czerwiec 5, 2017 / 4:29 pm

  Świetne zdjęcia i super, że dałaś nam jakis update :*

 9. due.rose
  Czerwiec 5, 2017 / 3:36 pm

  Mam nadzieję, że uda Ci się zrealizować Twój plan. Piszesz, że często będziesz w Warszawie, więc mam pytanie onośnie tego. Będziesz w stolicy między 26.06 a 03.07? ♥

 10. Dziubałka
  Czerwiec 5, 2017 / 8:52 am

  Pięknie wyglądasz na każdym zdjęciu ♡♡♡ mam tylko pytanie jakim aparatem robisz te zdjęcia? POZDRAWIAM

 11. Czerwiec 5, 2017 / 6:04 am

  Trzymam kciuki, żeby udało Ci się zrealizować Twój plan, jeśli to jest to, co sprawia Ci radość :)

  Miło Cię znowu widzieć! Brakowało Cię – jak każdej osoby, która przemyca tu coś bardziej oryginalnego od kloszowanych spódnic ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.