WAIT

WAIT

Bardzo często dostaje od Was pytania, dlaczego zawsze jestem taka pozytywna, uśmiechnięta.. Zacznę od tego, że ostatnie tygodnie wiele mnie nauczyły, bardzo dużo się działo i nie mówię tutaj jedynie o dobrych rzeczach. 

Moje życie popadało od skrajności w skrajność co było powodem mojego ogromnego psychicznego wyczerpania. Jestem osobą, która dosyć często popada w “dołki”, miewam załamania i to o wiele częściej niż mogłoby się wydawać. Są to jednak rzeczy, których w internecie się nie pokazuje, dlatego zawsze gdy mnie widzicie jestem radosna i pełna pozytywnej energii.

Miałam ostatnio trochę czasu aby pomyśleć, przemyśleć wszystko bardzo dokładnie, “porozmawiać sama ze sobą”. Trochę zmieniłam podejście do niektórych rzeczy, do innych wciąż staram się zmienić. Niestety nie jestem ideałem, za to jestem okropnie krytyczna wobec samej siebie z czym najtrudniej jest mi się uporać. Piszę ten post, ponieważ chce żebyście pamiętali, że ludzie działający w internecie, ludzie rozpoznawalni także mają swoje wady i zalety, dobre i złe chwile. Nie zawsze wszystko jest piękne kolorowe bez względu na to kim jesteś czy jak wyglądasz. 
Twórcy najczęściej pokazują się tylko z najlepszej strony przez co chyba każdy z Nas się do nich porównuje, a to wiadomo, nie przynosi pozytywnych skutków. Przyznaję się.. sama też tak robię, a to dlatego, że nie chce sprowadzać Was w dół ale motywować i pomagać w trudnych chwilach. Nie chce żebyście przeze mnie tracili humor, chcę być dla Was tak jak Wy jesteście dla mnie.

Sukienka – klik // top – klik // płaszcz – second-hand // buty – deezee // rękawiczki – napo // torba – noname

facebook.com/JustynaGrzesiakPhotography

Follow:

Komentarzy: 45

 1. Marzec 3, 2017 / 4:04 pm

  Cudowne zdjęcia!❤️

 2. Marzec 1, 2017 / 7:28 pm

  Woow <3 piękna sesja :))

 3. Luty 28, 2017 / 2:06 pm

  Uwielbiam Twój oryginalny styl! <3

  Zapraszam: kochamjesc98.blogspot.com

 4. Luty 28, 2017 / 8:43 am

  Rozumiem Cię.. ja od dobrych kilku miesięcy mam wahania nastroju, nic mi się nie chce i nie potrafie odnaleźć celu w życiu.. Ale wiadomo, że te złe chwile, też kiedyś przeminął, tylko trzeba być silnym :)
  trzymaj się i życzę powodzenia!
  piękne zdjęcia :*

  https://kars-and-kars.blogspot.com/

 5. Anonymous
  Luty 27, 2017 / 4:18 pm

  Kochana, pięknie :). Zdradzisz czym robisz zdjęcia?

 6. Luty 25, 2017 / 12:30 am

  Makijaż cudo ❤

 7. Luty 25, 2017 / 12:30 am

  Makijaż cudo ❤

 8. Luty 18, 2017 / 10:23 pm

  Ostatnio doszłam do czegoś podobnego. Mianowicie, uważam, że w internecie ludzie pokazują najlepsze chwile ze swojego życia. Kto by pokazywał jak ma dużo nauki albo że się nudzi? Dlatego porównując się do nich, tylko tracimy nastrój. Musimy mieć świadomość, że to wszystko to tylko wyidealizowany świat, który sam kreujemy gwiazdom internetowym.

  luska-everywhere

 9. Luty 18, 2017 / 10:32 am

  OMG! Jaka ty jesteś śliczna! *_* Zapraszam do mnie: red-eyeliner007.blogspot.com

 10. Luty 11, 2017 / 5:56 pm

  Nikt nie jest wiecznie szczęśliwy i to oczywiste. Cieszę się jednak, że nie łapiesz 'wiecznego dołka' i jesteś z nami cały czas <3

  blog-klik

 11. Luty 10, 2017 / 10:01 pm

  Welur i kabaretki – genialny zestaw! <3

 12. Luty 10, 2017 / 11:34 am

  Wspaniale jak zawsze! Świetny post. Też jestem bardzo krytyczna wobec siebie. Utrudnianie własnego życia to moja specjalność ;)

  Zapraszam!
  https://luxjulia.blogspot.com/

 13. Luty 10, 2017 / 11:08 am

  To normalne, że nie pokazujesz tych złych momentów w swoim życiu, kto by chciał się nimi dzielić? Co do krytycyzmu wobec siebie to każdy ma w sobie takiego okropnego, małego krytyka, który pojawia się, kiedy nie powinien, ale czasami trzeba znaleźć na niego sposób i odpuścić. Przyznam szczerze, że zachwyciły mnie te zdjęcia, są niesamowite ;)
  http://my-natalias-place.blogspot.com/

 14. Luty 9, 2017 / 8:38 pm

  Masz rację, że w internecie zazwyczaj pokazujemy swoją najlepszą stroną, a niektórzy nawet tak wyidealizowaną, że wprowadzają inne dziewczyny w kompleksy… Ale pamiętajmy, aby zarażać swoim uśmiechem i uszczęśliwiać innych ludzi! :)

  NASZ BLOG

 15. Luty 9, 2017 / 6:54 pm

  Jestem zachwycona zdjęciami. Bardzo dobrze Cię rozumiem.

  nicolenicky01.blogspot.com <<<

 16. Luty 9, 2017 / 6:10 pm

  Świetne zdjęcia. Chyba każdy z nas ma czasami gorsze chwile, momenty w których więcej myśli na temat swojego życia i nie tylko. Uważam, że dobrze robisz zostawiając te trudne chwile dla siebie i ważnych dla ciebie osób, a nas zarażasz tylko tą pozytywną energią. ;)

  killa-killaa.blogspot.com

 17. Luty 9, 2017 / 2:36 pm

  Oj Lilka dobrze Cię rozumiem, też jestem bardzo krytyczna wobec siebie i to czasem bardzo utrudnia niektóre sprawy, ale trzeba przynajmniej próbować to zmienić ;)

  amelia-bloog.blogspot.com

 18. Luty 8, 2017 / 9:41 pm

  Ja odczuwam potrzebę na taką rozmowę ze sobą. Pięknie! :*

  rilseee.blogspot.com

 19. Luty 8, 2017 / 8:46 pm

  Cudowna sesja, moje klimaty :D Do tego ten cudowny make-up! Zakochałam się ♥
  Wiadomo, każdy z nas ma lepsze i gorsze chwile, też ostatnio bardzo dużo przeżywałam i dużo myślałam nad tym, co powinnam zmienić w sobie, takie chwile też się przydają, pozwalają zajrzeć trochę w głąb siebie i poukładać parę spraw.
  Warto dzielić się ze światem dobrymi rzeczami, może przez to stanie się nieco piękniejszy? ;)

  http://une-petite-reve.blogspot.com/

 20. Luty 8, 2017 / 8:39 pm

  Ale świetne zdjęcia! Racja, że każdy ma gorsze chwilę, ale one też dobrze na nas wpływają – często pozwalają nam lepiej zrozumieć samego siebie, motywują do szukania szczęścia :)
  Mój blog :)

 21. Luty 8, 2017 / 7:58 pm

  nigdy niczego takiego nie powiedziałam – w kabaretkach chodzę od początku tego bloga, więc albo mnie z kimś pomyliłaś albo chciałaś jedynie zostawić po sobie reklamę :(

 22. Luty 8, 2017 / 6:19 pm

  Każdy z nas ma złe chwile – nie każdy chce to pokazywać takiej publiczności. Świetnie to ujęłaś. :)
  Przepiękny makijaż, zazdroszczę talentu!
  Zapraszam do mnie: bondel-natalia.blogspot.com

 23. Luty 8, 2017 / 6:00 pm

  Jesteś przepiękna!
  Niedawno sama miałam taki okres i wiem doskonale o czym mówisz. Każdy czy to w szkole, czy na ulicy a nawet w domu uważa mnie za osobę bardzo pozytywnie nastawioną do życia. Niedawno straciłam nad wszystkim kontrolę i nie mogłam poskładać myśli w kupę, było ze mną źle z jednego dołka wpadałam w drugi, jeszcze bardziej głęboki. Na szczęście pojawiła się osoba, która bardzo mi pomogła. Mam nadzieję, że poradzisz sobie z tym wszystkim, trzymam za Ciebie kciuki!
  Pozdrawiam kochana
  http://wkomenda.blogspot.com/

 24. Luty 8, 2017 / 1:06 pm

  Bardzo ciekawa stylizacja. :) Ja również myślę, że nie powinno się mówić o swoich dołkach w internecie.

 25. Luty 8, 2017 / 9:53 am

  czasem naprawdę warto "porozmawiać z samym sobą" :)
  świetnie wyglądasz :)

 26. Luty 8, 2017 / 7:51 am

  ale Ty jesteś śliczna. MAsz rację, czytelników lepiej zarazić pozytywnymi emocjami niż ich załamywać :)
  http:/daruciaa.blogspot.com

 27. Luty 7, 2017 / 10:53 pm

  wow wow wow ! świetna stylizacja a zdjęcia takie magiczne *.*
  pooositivee.blogspot.com

 28. O kurczę trochę mroczna ta sesja ale wyglądasz pięknie ! Makijaż to cudo, masz talent ;) Co do posta zgadzam się. Każdy z nas blogerów próbuje pokazać jak się cieszy A nie upada :/ Niekiedy sami już się w tym gubimy :(
  Olivkv.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.