WELL

WELL

 

Hmm, nie wiem od czego powinnam zacząć ale muszę coś powiedzieć odnośnie mojej 2 miesięcznej nieobecności. W tym roku prowadzenie bloga idzie mi baardzo opornie, właśnie przejrzałam całą moją stronę i aż jestem w szoku ile postów pojawiało się w tygodniu i jak regularnie to wszystko prowadziłam. Teraz większą uwagę poświęciłam mojemu kanałowi na Youtube, niestety i nie wiem dlaczego ale blogi powoli umierają i coraz więcej osób zamiast czytać woli obejrzeć kilkuminutowy film. Czy jest to dobre lub zmierza w dobrym kierunku? Tego nie potrafię określić ale taka jest już prawda.

Kiedyś myślałam, że mogę robić WSZYSTKO, a to wszystko to znaczy, że nabiorę sobie na głowę milion spraw których trzeba pilnować i w których trzeba być systematycznym. Oczywiście zawsze coś cierpi, no po prostu nie da się być idealnym we wszystkim i tak samo nie da się mieć wszystkiego idealnego bez względu na to jak bardzo byśmy chcieli, jak bardzo ja bym chciała.. Blog ucierpiał najbardziej, a przecież jeszcze nie tak dawno był takim oczkiem w mojej głowie ugh nawet nie wiecie jak smutno mi było kiedy oglądałam stare sesje i wspominałam te poszukiwania fajnych miejsc na zdjęcia, pierwsze współpracę czy znajomości jakie nawiązałam przez bloga właśnie – piękne czasy! Na swoją obronę mogę powiedzieć, że od miesiąca wchodzę tutaj cały czas z zamiarem dodania czegoś nowego ale tak wiele się zmieniło, tak bardzo nie wiedziałam od czego zacząć, dlaczego tak, a nie inaczej się to wszystko potoczyło, że zrezygnowana zawsze odpuszczałam. Nienawidzę wymówek, sama nie mogłam znieść blogerek które po kilku miesiącach ciszy wracają z podkulonym ogonem, ale właściwie to ja nie zniknęłam. Byłam aktywna wszędzie tylko nie tutaj – dlaczego? Nie pytajcie, bo sama jeszcze tego nie rozgryzłam. To nawet nie chodzi o zdjęcia, mam sprzęt, mam chłopaka do pomocy, mam także mnóstwo ciekawych miejsc wokół mojego domu. Coś mnie wewnętrznie blokowało, wiedziałam, że zawiodłam i wolałam to przemilczeć zamiast zacząć naprawiać. Miało nie być wymówek, a te wszystkie bzdury to właśnie ich sterta. Na zakończenie powiem tylko dwa słowa – postaram się… Żadnych obietnic, po prostu się postaram.
outfit – fashionnova.com

Follow:
Share:

Komentarzy: 8

 1. Sierpień 22, 2017 / 4:42 pm

  Wierze w ciebie Lila <3

 2. Anonim
  Sierpień 22, 2017 / 11:52 am

  Czytam twojego bloga od niedawna i jest świetny Lila jesteś naprawdę wspaniałą osobą

 3. Sierpień 14, 2017 / 7:17 pm

  Wiadomo Lila, że nie jesteś żadnym robotem, haha! Niesamowicie dziękujemy za to, jak dużo dla nas robisz – Twoje filmy na youtube są niezastąpione.
  Czasem po prostu nie da się spełniać wszystkich swoich oczekiwań. Uwielbiam czytać wszystkie Twoje posty od nowa, teraz youtube ma swoje pięć minut. Pamiętaj, że nieważne co robisz – i tak jesteśmy wdzięczni i dumni.

 4. Sierpień 14, 2017 / 1:59 pm

  Strasznie tęsknię za tymi czasami, kiedy tak często pojawiały się posty :(
  Czasem nawet musiałam później nadrabiać, bo nie zawsze miałam czas aby tak często wchodzić na twojego bloga.
  Między innymi dzięki tobie założyłam bloga, trafiłam tutaj ok. 2 lat temu (tak mi się wydaje). Około pół roku tak strasznie mnie inspirowałaś, coraz bardziej z każdym postem aż w końcu w lutym tamtego roku postanowiłam że zacznę. Na początku też chciałam być taką blogerką modową, ale oszukiwałam sama siebie ponieważ nie nadaję się do tego. Mimo wszystko dalej mam bloga, czasem chodzę na sesje ale już nie udaję że znam się na modzie :)))) Po prostu to lubię. Myślę, że odnalazłam się w czymś innym.

  Mimo wszystko jesteś tak ogrooooomną inspiracją we wszystkim. Czasem zastanawiałam się jak można być tak idealnym, prześlicznym do tego tak cholernie dobrze zorganizowanym. Zawsze wiedziałaś co napisać (a tekstu nie było mało). Wszystko tak idealnie trafiało.

  Nie mam prawa wymagać, żebyś wróciła ale strasznie bym tego chciała. Uwielbiam twój kanał, ale to nie to samo. Może coś choć raz w tygodniu? Mam nadzieję, że się uda :) Trzymam kciuki Lila <3

 5. Sierpień 13, 2017 / 3:22 pm

  Czasem tak bywa, że nas coś blokuje, ale nie wiadomo co.. :) W takim razie trzymam kciuki i mam nadzieję, że uda Ci się tu częściej zaglądać i w miarę regularnie dodawać nowe wpisy. Bardzo podobają mi się Twoje stylizacje, gdyż są naprawdę inspirujące :) ślicznie wyglądasz :)

 6. weronika kubala
  Sierpień 13, 2017 / 2:07 pm

  Łał super zdjęcia.Lila jesteś niesamowita,rób dalej to co kochasz i nigdy się nie zmieniaj !! ❤️❤❤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.