YELLOW


Kolor żółty był bardzo mocno widoczny praktycznie pod każdą postacią przez ostatnie kilka miesięcy. Razem z TK Maxx postawiliśmy właśnie na te barwę jeśli chodzi o dzisiejszą stylizację, którą bardzo chciałam Wam pokazać! Ale może najpierw kilka słów wstępu -
Jestem w 100% pewna, że każdy z Was przynajmniej raz w życiu odwiedził ten sklep, lub chociaż o nim słyszał. Znajdziemy tam 6 działów tematycznych (od mody damskiej i męskiej, przez akcesoria, po produkty dla domu), czyli naprawdę ogromną ilość skarbów do wyboru (ja nie potrafię opuścić sklepu bez jakiegokolwiek zakupu, zawsze znajdę kilka perełek, które po prostu muszę mieć!) Mamy nieskończoną ilość możliwości, a bardzo często zakochamy się w przedmiotach, o których nie wiedzieliśmy, że są nam potrzebne.

Co jest wspaniałe to na pewno to, że dostawy są kilka razy w tygodniu, , dlatego polecam często tam zaglądać. Niektóre produkty są dostępne jedynie w kilku sztukach, mogą bardzo szybko zniknąć i już nigdy się nie pojawić! Sklep nie ma magazynu, więc kiedy już znajdziemy naszą perełkę - nie zastanawiamy się! Ułatwienie jakie znajdziemy w TK Maxx to podział według typów (np. sukienki, spodnie lub kurtki) oraz rozmiarów, dzięki czemu, wszystko jest uporządkowane co zdecydowanie ułatwia poszukiwania. Teraz najfajniejszy przynajmniej według mnie punkt to fakt, że w TK Maxx znajdziemy znane marki, bardzo często nawet luksusowe w naprawdę niskich cenach - nawet 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie, chyba lepiej być nie mogło!

O samej stylizacji - Jest bardzo prosta, ale dzięki tak intensywnej barwie jaką jest kolor żółty, mam wrażenie, że wszystko nabiera takiej fajnej letniej energii, a dobrze wiecie, że ja nie lubię nudnych zestawów! Właściwie kombinezon jest tutaj takim centralnym punktem przyciągającym uwagę, dlatego postawiłam na dosyć łagodne dodatki czyli proste, czarne sandały na koturnie oraz złotą biżuterie, no i moją wielką miłość jaką są okulary ze zdjęć! Noszę je praktycznie codziennie, pasują do wszystkiego!!


 

Stylizacja - TK Maxx
Follow:
Share:

Komentarzy: 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.